درباره سارینا سازه

سارینا سازه

از گذشته تا حال

شرکت سارینا سازه تجارت خاورمیانه، به عنوان یک مجموعه مهندسی خلاق، با هدف فعالیت در حوزه مهندسی راه و ساختمان و انجام پروژه‌های عمرانی در سال ۱۳۹۳ تاسیس گردید. این شرکت با بکارگیری مدیران و مهندسین مجرب، کادر فنی متخصص و با بهره‌گیری از دانش روز دنیا، همواره در این عرصه حضوری جدی و مستمر داشته‌است.

توان مالی بالا و استفاده از ماشین‌آلات و ابزارهای کنترل کمی و کیفی پیشرفته این امکان را فراهم آورده‌است که این مجموعه‌ی نوین و توانمند همواره همگام با تکنولوژی روز دنیا در حال پیشرفت باشد.
سارینا سازه امروز به پشتوانه سال‌ها تجربه، همکاری نیروی‌های انسانی متخصص، خلاق و کار آزموده و همچنین با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن، قدرتمندتر از قبل مسیرش را طی نموده‌است و فعالیت‌های خود را در زمینه‌های مختلف از جمله طراحی، محاسبه، نظارت فنی، اجرا، مدیریت، مشارکت، مرمت و بازسازی، بهسازی و نوسازی، تعمیر و نگهداری فنی و کلیه پروژه‌های عمرانی و ساختمانی گسترش داده‌است.

مأموریت سارینا سازه

شرکت سارینا سازه تجارت خاورمیانه با آگاهی از فناوری‌های پیشرفته و بهره‌مندی از نگرش سیستمی، خدمات تأمین مالی، طراحی مهندسی، تدارکات و اجرای پروژه‌های مختلف ساختمانی، عمرانی و صنعتی را به کارفرمایان خود ارائه می‌دهد و رضایت کارفرمایان، کارکنان و سهامداران خود را از طریق ارائه خدمات باکیفیت و افزایش بهره‌وری و سودآوری جلب می‌نماید. این شرکت با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین تجهیزات روز دنیا این امکان را فراهم نموده‌است که یک پروژه ساختمانی را با صرف کمترین هزینه، در کوتاه‌ترین زمان و به بهترین نحو ممکن به انجام برساند. سارینا سازه تابع قوانین نظام مهندسی و شهرداری است، چرا که سارینا به معنای پاک و با اخلاص می‌باشد که انسانیت را سرلوحه کار خود قرار داده‌است.

شرکت سارینا

منشور اخلاقی

شرکت سارینا سازه خود را موظف به پذیرش مسئولیت تعهدات خویش در قبال کلیه ذینفعان اعم از کارفرمایان، کارمندان، افراد جامعه، جامعه مهندسی، همکاران و سهام‌داران می‌داند و با در نظر گرفتن بالاترین استانداردهای اخلاقی و حرفه‌ای سعی در اجرای منشور اخلاقی دارد.

 • شرکت همواره پیروی از رقابتی آزاد، منصفانه و بر طبق قوانین و مقررات در طراحی، اجرا و نظارت بر پروژه‌های ساختمانی و … در داخل و خارج از کشور دارد.
 • شرکت کارکنانش را جز اصلی‌ترین سرمایه‌های خود دانسته و در راستای ارتقای علمی، تخصصی و اجتماعی ایشان کوشا است. همچنین با ایجاد محیطی دوستانه و عادلانه برای کارکنان زمینه‌ای‌ را جهت همکاری بهتر، افزایش انگیزه و فعالیت بیشتر فراهم می‌کند.
 • شرکت جهت رعایت حقوق و شأن همکاران، به جای طرح نقاط ضعف دیگران، توانایی‌های خود را صادقانه ارائه می‌نماید.
 • تأکید بر فرهنگ، تکریم کارفرمایان و شرکا، رعایت اخلاق حرفه‌ای، برخورداری از روحیه نقادی و نقدپذیری، ابعادی مهم برای شرکت هستند.
 • اشتغال‌زایی و مشارکت در بهبود وضعیت اجرایی پروژه‌ها از نظر کیفیت، کمیت، مقرون به صرفه بودن و صلاح اقتصادی کشور از اهداف اصلی شرکت است.

از دیگر ابعاد منشور اخلاقی شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • پایبندی به اصول، مقررات و ضوابط در امر اجرا، نظارت و… پروژه‌ها
  • پایبندی و تأکید بر پیشبرد استراتژی، دید بلندمدت در ارائه خدمات
  • توجه و پایبندی به صداقت، درست‌کاری و اخلاق کسب‌وکار
  • توجه به شایسته‌سالاری، حمایت از رشد فردی و حرفه‌ای
  • توجه به ارائه خدمات اجرایی و نظارتی باکیفیت برتر
  • توسعه نظم و انضباط و وجدان کاری

رویکرد شرکت

شرکت سارینا سازه مجری انواع پروژه‌های عمرانی در انواع قالب‌های مدیریت پیمان، سه عاملی، چهار عاملی و … از فاز مشاوره تا طراحی، ساخت و بهره‌برداری به صورت کامل و با بالاترین کیفیت به همراه گارانتی فنی می‌باشد. این شرکت همچنین آمادگی خود را جهت سرمایه‌گذاری در ساخت پروژه‌های عمرانی، مسکونی، اداری و تجاری، شهرک‌سازی، مجموعه‌های ویلایی و … در قالب مشارکت در ساخت اعلام می‌کند. در این مسیر تعهد به ارزش‌های بنیادین کیفیت، ایمنی و حفاظت از محیط‌زیست و جلب رضایت مشتریان اساس پیشرفت شرکت است.

۳۰+

پروژه موفق انجام شده

۱۲+

پروژه در حال اجرا

۱۰+

سال کار غرور آفرین

۱۵+

فعال در بیش از ۱۵ شهر کشور

چشم انداز و ارزش‌های شرکت سارینا

چشم‌انداز و ارزش‌ها

شرکت سارینا سازه امروز به پشتوانه سال‌ها تجربه، با در اختیار داشتن مهندسین متخصص، خلاق و کارآزموده همراه با دانش روز در حوزه زیبایی‌شناسی، کمک شایانی در زیبا‌سازی کلان‌شهرها داشته و ایده‌‌های بزرگی برای جلوگیری از یکنواخت بودن نماهای ساختمان و پلان‌‌های یکسان که در شهر قابل‌رؤیت است، ارائه داده‌است. ایجاد مدیریت یکپارچه در زمینه‌های طراحی، نظارت و اجرا از اهداف کلیدی شرکت سارینا سازه تجارت خاورمیانه است که با حضور چشمگیر خود در عرصه‌های مختلف و با هدف ارائه خدمات برتر و با کیفیت بهتر، تلاش دارد به عنوان یک برند برتر ساخت و ساز کشوری مطرح شود.

اهداف شرکت سارینا سازه

از اهداف اصلی شرکت سارینا سازه تجارت خاورمیانه ایجاد ساز و کار جهت ارتقا تخصص کارکنان، افزایش سرعت در اجرای پروژه‌ها، زیباسازی کلان‌شهرها، کاهش هزینه‌های ساخت، بهبود عملکرد لرزه‌ای سازه‌ها و کاهش پیامدهای زیست‌محیطی است.

از جمله سایر اهداف این شرکت می‌توان به بروز رسانی و تکمیل ماشین آلات تخصصی و تجهیزات موردنیاز در حوزه ساخت و ساز و همچنین کیفی سازی و اخذ رضایت مصرف کننده‌ها اشاره کرد.

ما خدمات ساخت و ساز تضمینی را ارائه می دهیم

fa_IR
fa_IR